Pancake Swap'ten Coin Almak - Pancake Swap'ten Nasıl Coin Alınır? (CATE Coin Satın Almak)

Merhabalar arkadaşlar, 

Bugünlerde yeni çıkan ve büyük borsalarda listelenmeyen coinleri "Pancake Swap" adlı borsadan nasıl alabileceğinizi anlatacağım. Örnek olarak yeni hype olan ve fiyatı çok düşük olan CATE isimli coini alacağız.Bunun öncesinde BSC Wallet (Binance Smart Chain Cüzdanı) oluşturup, cüzdanımıza BNB yüklememiz gerekiyor. Bunlarla ilgili iki rehber yayımlamıştık. Bu iki rehberin linkini aşağıda paylaşıyorum:

BSC cüzdanı oluşturmak: http://www.kriptohoca.com/2021/05/binance-smart-chain-cuzdan-olusturmak.html

BSC cüzdanına BNB göndermek: http://www.kriptohoca.com/2021/05/bsc-walleta-bnb-gondermek-binance-smart.html

Eğer bunları tamamladıysak ve cüzdanımıza da BNB gönderdiysek, bu da cüzdanımıza başarıyla ulaştıysa ve bakiyemizde görünüyorsa sıradaki adımlarımıza geçelim.

Cüzdanımıza 1 BNB attıktan sonra aşağıdaki gibi bakiyemizi görüntüleyebiliriz.


Ardından Pancake Swap borsamızı açalım: https://exchange.pancakeswap.finance/


Karşımıza gelen sayfada sağ üstteki "Connect" butonuna tıklayalım. 

Karşımıza aşağıda farklı cüzdan uygulamaları gelecek, buradan Binance Chain Wallet'ı seçelim.Binance Chain Wallet'a tıkladıktan sonra karşımıza aşağıdaki pencere açılacaktır. 

Connect butonuna tıkladıktan sonra bizden şifre isteyebilir, buraya cüzdanımızı yaratırken oluşturduğumuz şifreyi gireceğiz. Bu şifre sizin oluşturduğunuz şifredir, sıralı kelimelerden oluşan şifreyle karıştırmayın.
Bu adımdan sonra cüzdanımızı Pancake'e bağlamış vaziyetteyiz. Bundan sonra bu DeFi borsasında, cüzdanımızdaki parayı kullanabiliriz. 

Burada işlem yapıp farklı coinleri alabilmek için soldaki menüden Trade'e tıklayıp, altındaki Exchange'e tıklıyoruz.
Karşımıza aşağıdaki ekran gelecektir. Burada hesabımıza yüklediğimiz BNB'ye karşı başka bir coin alacağımız için üstte BNB'yi seçerken alttan da istediğimiz coin'i seçiyoruz.
Eğer aradığımız coin alttaki listede yoksa, alttaki resimde okla gösterdiğim kısıma almak istediğimiz coinin "Contract ID"sini girerek istediğiniz coini alabilirsiniz.


Mesela CATE coin almak istediğimizi düşünelim CATE coinin kontrat adresini aşağıda paylaşıyorum. CATE kontrat adresini yazıyoruz ve CATE coini eklemiş oluyoruz. Sonrasında istediğiniz miktarda CATE coini alabilirsiniz.

CATE Contract ID (3 Kasım itibariyle en güncel kontrat adresi): 0xe4fae3faa8300810c835970b9187c268f55d998f


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Binance Global Hesabı Nasıl Açılır?

Binance Smart Chain Cüzdanı Oluşturmak - BSC Wallet Nasıl Oluşturulur?

BSC Wallet'a BNB Göndermek - Binance Smart Chain Cüzdanına BNB Göndermek